Projekty domów od 100 tys. zł do 150 tys. złWszystkie przedstawione rozwiązania traktujemy jako propozycje projektów. Parametry techniczne mogą być dowolnie modyfikowane w zależności od podjętych przez Was decyzji i warunków zabudowy, aby dom spełniał potrzeby wszystkich domowników. Dotyczy to w szczególności wymiarów budynku, układu pomieszczeń, spadku dachu oraz rozmieszczenia okien.  • 1
  • 2


Projekt domu Lone
Lone
66,20 m²
109 230 zł
Projekt domu Elmo
Elmo
70,40 m²
116 160 zł
Projekt domu Inge
Inge
77,00 m²
127 050 zł
Projekt domu Berg
Berg
77,20 m²
127 350 zł
Projekt domu Elsa
Elsa
78,10 m²
128 865 zł
Projekt domu Frej
Frej
83,20 m²
137 280 zł
Projekt domu Osmo
Osmo
83,20 m²
137 280 zł
Projekt domu Kari
Kari
83,70 m²
138 105 zł
Projekt domu Vera
Vera
84,30 m²
139 095 zł
  • 1
  • 2


Projekty domów do 150 tys. zł
Rozwiń opis

W ofercie producenta konstrukcji domów szkieletowych znajduje się blisko trzysta projektów całorocznych i letniskowych jednorodzinnych domów z drewna. Wybierać można spośród domów małych, parterowych, piętrowych, na wąską działkę, z użytkowym poddaszem, dla dwóch rodzin, a także domów z garażem lub z wiatą na samochód. Znaleźć tu można również projekty domów dla ludzi o ograniczonej sprawności ruchowej. Wśród naszych projektów domów znajdziecie Państwo domy nowoczesne i tradycyjne, o zróżnicowanej wielkości i detalach architektonicznych.

Wszystkie przedstawione rozwiązania traktujemy jako propozycje projektów. Parametry techniczne mogą być dowolnie modyfikowane w zależności od podjętych przez Was decyzji i warunków zabudowy, aby dom spełniał potrzeby wszystkich domowników. Dotyczy to w szczególności wymiarów budynku, układu pomieszczeń, spadku dachu oraz rozmieszczenia okien.

Przy każdym prezentowanym przez nasze biuro projekcie podajemy aktualne, orientacyjne koszty budowy domu w stanie surowym zamkniętym. Szacunkowe koszty materiałów budowlanych mogą się zmienić przy modernizacji projektu, jak np. przedłużenie dachu, zmiana powierzchni przez dobudowanie dodatkowego pomieszczenia, czy też zmiana liczby stanowisk w garażu. Wszystkie ceny materiałów budowlanych i robocizny są podawane w kosztorysie przed przystąpieniem do robót budowlanych.

Podana kwota przy poszczególnym projekcie uwzględnia izolacje przeciwwilgociowe na przygotowanym fundamencie, ściany nadziemia, stropy, ścianki działowe, konstrukcję i pokrycie dachu, izolacje cieplne i akustyczne, okna białe pcv i drzwi wejściowe.

Instalacje i pozostałe roboty wykończeniowe ustalane są indywidualnie. Jest to związane ze standardem wykończenia domów jednorodzinnych (glazura, terakota, prace malarskie, posadzki, tynk i in.). Pamiętaj jednak, że umowa o wykonanie projektu nie zobowiązuje do budowy domu.

Wykonujemy również adaptacje projektów.
Zapraszamy do współpracy!