Projekty domów w kształcie litery LWszystkie przedstawione rozwiązania traktujemy jako propozycje projektów. Parametry techniczne mogą być dowolnie modyfikowane w zależności od podjętych przez Was decyzji i warunków zabudowy, aby dom spełniał potrzeby wszystkich domowników. Dotyczy to w szczególności wymiarów budynku, układu pomieszczeń, spadku dachu oraz rozmieszczenia okien.Projekt domu Mari
Mari
48,10 m²
79 365 zł
Projekt domu Pia
Pia
54,10 m²
89 265 zł
Projekt domu Aina
Aina
100,30 m²
165 495 zł
Projekt domu Kari
Vesa
116,70 m²
192 555 zł
Projekt domu Mads
Mads
140,70 m²
232 155 zł
Projekt domu Hege
Hege
173,20 m²
285 780 zł
Projekt domu Alpo
Alpo
175,60 m²
289 740 zł
Projekty domów w kształcie litery L
Rozwiń opis

W ofercie producenta konstrukcji domów szkieletowych znajduje się blisko trzysta projektów całorocznych i letniskowych jednorodzinnych domów z drewna. Wybierać można spośród domów małych, parterowych, piętrowych, na wąską działkę, z użytkowym poddaszem, dla dwóch rodzin, a także domów z garażem lub z wiatą na samochód. Znaleźć tu można również projekty domów dla ludzi o ograniczonej sprawności ruchowej. Wśród naszych projektów domów znajdziecie Państwo domy nowoczesne i tradycyjne, o zróżnicowanej wielkości i detalach architektonicznych.

Wszystkie przedstawione rozwiązania traktujemy jako propozycje projektów. Parametry techniczne mogą być dowolnie modyfikowane w zależności od podjętych przez Was decyzji i warunków zabudowy, aby dom spełniał potrzeby wszystkich domowników. Dotyczy to w szczególności wymiarów budynku, układu pomieszczeń, spadku dachu oraz rozmieszczenia okien.

Przy każdym prezentowanym przez nasze biuro projekcie podajemy aktualne, orientacyjne koszty budowy domu w stanie surowym zamkniętym. Szacunkowe koszty materiałów budowlanych mogą się zmienić przy modernizacji projektu, jak np. przedłużenie dachu, zmiana powierzchni przez dobudowanie dodatkowego pomieszczenia, czy też zmiana liczby stanowisk w garażu. Wszystkie ceny materiałów budowlanych i robocizny są podawane w kosztorysie przed przystąpieniem do robót budowlanych.

Podana kwota przy poszczególnym projekcie uwzględnia izolacje przeciwwilgociowe na przygotowanym fundamencie, ściany nadziemia, stropy, ścianki działowe, konstrukcję i pokrycie dachu, izolacje cieplne i akustyczne, okna białe pcv i drzwi wejściowe.

Instalacje i pozostałe roboty wykończeniowe ustalane są indywidualnie. Jest to związane ze standardem wykończenia domów jednorodzinnych (glazura, terakota, prace malarskie, posadzki, tynk i in.). Pamiętaj jednak, że umowa o wykonanie projektu nie zobowiązuje do budowy domu.

Wykonujemy również adaptacje projektów.
Zapraszamy do współpracy!