Projekty domów w kształcie litery L w technologii szkieletowej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, producent energooszczędnych domów szkieletowych dodał do swojej kolekcji projektów domów jednorodzinnych, domy drewniane w kształcie litery L.

Jest to kolejny trend w architekturze. Przeważnie są to domy parterowe. Jest to dom dla każdego, kto lubi przestrzeń, wygodę i luksus. Na zewnątrz można umieścić basen, a w ogrodzie zrobić ładny taras z zabudowanym grillem i altanką. Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku dominują proste formy, które charakteryzują domy w kształcie litery L. Głównym atutem są duże okna, przez które przechodzi słoneczne światło, rozjaśniając wnętrze bryły. Wszystkie te elementy składają się na luksusowy i wyjątkowy dom w kształcie litery L.

Przy każdym prezentowanym przez nasze biuro projekcie podajemy aktualne, orientacyjne koszty budowy domu w stanie surowym zamkniętym. Szacunkowe koszty materiałów budowlanych mogą się zmienić przy modernizacji projektu, jak np. przedłużenie dachu, zmiana powierzchni przez dobudowanie dodatkowego pomieszczenia czy też zmiana liczby stanowisk w garażu. Wszystkie ceny materiałów budowlanych i robocizny są podawane w kosztorysie przed przystąpieniem do robót budowlanych.

Podana kwota przy poszczególnym projekcie uwzględnia izolacje przeciwwilgociowe na przygotowanym fundamencie, ściany nadziemia, stropy, ścianki działowe, konstrukcję i pokrycie dachu, izolacje cieplne i akustyczne, okna białe pcv i drzwi wejściowe.

Instalacje i pozostałe roboty wykończeniowe ustalane są indywidualnie. Jest to związane ze standardem wykończenia domów jednorodzinnych (glazura, terakota, prace malarskie, posadzki, tynk i in.).

Powyższe projekty przedstawiają zbiór wszystkich propozycji projektów domów w kształcie litery L widniejących w ofercie pracowni Hana. Jeżeli w powyższej kategorii nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie domu prosimy o przesłanie dowolnego projektu, który dopasujemy do wymagań przyszłych domowników.